Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Matjaž

2 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Matjaž Empty Matjaž Sre Okt 31, 2007 2:28 pm

matjaž

matjaž

Evo i mene.
Matjaž S. iz Slovenije

Bio sam legendarna XX. klasa VOSVŠ "Maršal Tito" i XXXVII VVA i još sad se ponosim time.

I sad se bavim avijacijom, ali lakom. Moja draga i ja vlasnici smo novog UL aviona STORM CENTURY od SG Aviation, koji će poleteti ovih dana.

Baš zavidim takoreći mojim klasicima, koji su ili idu skoro u penziju. Ja moram raditi još 20 godina i ne znam, kako vam država izdrži toliko mladih penzionera?!

Kakogod bilo, želio bih preko ovog foruma što više novih saznanja i činjenica podeliti sa ostalim bivšim pripadnicima RV I PVO sa jedinom željom, da ovaj deo istorije ne umre. NIKAD!

2Matjaž Empty Re: Matjaž Čet Nov 01, 2007 2:40 pm

cyber fulkrum

cyber fulkrum
Admin

Matjaz,

Dobro doso na ove stranice...Iako su skromni ali sa vremenom cemo ih zajedno napraviti da budu bolji.

https://otpisani.niceboard.com

3Matjaž Empty Re: Matjaž Sre Dec 05, 2007 3:03 pm

matjaž

matjaž

cyber fulkrum ::Matjaz,

Dobro doso na ove stranice...Iako su skromni ali sa vremenom cemo ih zajedno napraviti da budu bolji.

Hvala puno na dobrodošlici i jedva čekam, da se nađe netko, ko ima ikakvih materiala o XX. klasi VOSVŠ i XXXVII. VVA. Ko zna, možda nekad...

Pozdrav, Matjaž

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu