Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

25.klasa VTSVŠ Rajlovac - generacija 1971. - 1975. godine

Napiši novu temu  Odgovori na poruku

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

letac


Sreda, 5. novembar 1975. SLUŽBENI VOJNI LIST Broj 24 - Strana 765


752.
N A R E D B A broj 9-34

SAVEZNOG SEKRETARA ZA NARODNU ODBRANU
OD 12. JULA 1975. GODINE

Na osnovu člana 46, a u vezi sa članom 24. Zakona o službi u oružanim snagama ("Službeni list SFRJ", br. 22/74)

p r o i z v o d e s e

PITOMCI XXV KLASE VAZDUHOPLOVNE TEHNIČKE SREDNJE VOJNE ŠKOLE

u čin tehničkog vodnika

BELOVAN Šandora ŠANDOR
BORŠIĆ Antuna NENAD
DAVIDOVIĆ Vase RAJKO
KISIN Bogdana BRANISLAV
PEPIĆ Laze MLADEN
PETRIČEVIĆ Milana VITOMIR
SILAJDŽIĆ Hamdije NERMIN
SPALEVIĆ Vasilija RAJKO

u čin vazduhoplovnotehničkog vodnika:

AKMADŽA Milana ZORAN
ALAĐOZOVSKI Metodija ATANAS
ANĐELEVSKI Zdravka JOVAN
ANĐELIĆ Svetozara DUŠAN
ANĐELKOVIĆ Dragoljuba JOVAN
ANTIĆ Vojislava MILORAD
AŠANIN Koste DRAGAN
AZIRAJ Selima ISO
BALAĆ Jove VELJKO
BARUČIJA Huse ZUHRET
BASARIĆ Milana MILORAD
BAZIĆ Milana MILJOJKO
BENO Martina MILE
BOJKOVSKI Tome DRAGE
BOŠKOVIĆ Milića DRAGOLJUB
BRKIĆ Pere DRAGO
BRNADA Dominka FRANO
CAVIROVSKI Kire MILE
CEROVŠEK Maksa MILAN
CRNOgORAC Rade LJUBAN
ĆIRIĆ Tomislava IVAN
ČOJANOVIĆ Milinka MILADIN
DOLŠAK Oskara DUŠAN
DRAŠKOVIĆ Vase MANOJLE
DUJKOVIĆ Dušana MILORAD
DŽADŽOSKI Rista MITKO
DŽALTO Mije STJEPAN
ĐIDIĆ Siniše SLAVOLJUB
FILIPOVIĆ Momčila ZVONKO
FRŽOVIĆ Manojla JOVO
FULETIN Milana ĐURICA
GAVRIĆ Vuje BRANKO
HADŽIHALILOVIĆ Tahira SEJAD
HAJDU Mihalja RUDOLF
HAMZIĆ Pašana FERID
HODŽIĆ-MEHIĆ Asifa JASMIN
HORVAT Martina MARIJAN
ILIĆ Milisava GRADIMIR
ILIJEVSKI Nikole ČEDOMIR
IVANČIĆ Ivana DUŠAN
IVANOV Đorđija PETRE
IVANOVSKI Aleksandra ZVONKO
JEVĐOVIĆ Miloša MIODRAG
JOKANOVIĆ Riste RATKO
JOKIŠIĆ Vlade DRAGAN
JORDANOV Panče JORDANČE
JOVANOVIĆ Borivoja MILIVOJE
JOVANOVIĆ Živorada TOMISLAV
JOZIĆ Imre JOŽEF
KALUŠEVIĆ Radojice PETKO
KOCIC Hristivoja DRAGAN
KOLAR Milana BOŽO
KOLAR Franje FERENC
KRANJEC Stjepana EDUARD
KUDELJNJAK Josipa STJEPAN
KUŠER Milana MILAN
LIPOVAC Cvjetka BRANKO
LOHINSKI Nikole DRAGOLJUB
MAČIĆ Srecka PAVLE
MALIĆ Novaka ČEDOMIR
MARIČIĆ Miodraga MOMIR
MARJANOVIČ Petre BRANKO
MARŠALEK Ferde ZLATKO
MEDAN Đoke TRIFKO
MIHAJLOVIĆ Božina ZORAN
MIHELČIĆ Živka MLADEN
MILEUSNIĆ Janka BRANKO
MILIĆ Borislava MIRA
MILOSAVAC Vlajka SRETO
MILUTINOVIĆ Božidara DRAGIŠA
MILJANOVIĆ Bože NIKOLA
MIRKOVIĆ Drage GOJKO
NADAŽDIN Šćepe NEBOJŠA
NAKIĆ Stanimira MILORAD
NEŠOVIĆ Mladomira Živojin
NIKOLIĆ Milovana DRAGAN
NIKOLIĆ Velibora RADOVAN
OBRADOVIĆ Budimira BRANISLAV
OROZOVIĆ Marka STEVO
OSMANOVIĆ Sulje ŠERIF
PAJEVIĆ Mehe IBRO
PAŠALIĆ Smaje SUAD
PAVIĆ Antuna JOSIP
PAVLOVIĆ Leposave LJUBIŠA
PERIN Stevana SINIŠA
PERŠIĆ Pere ADAM
PEŠIĆ DragoLJuba RADOMIR
PETKOVIĆ Tomislava SLOBODAN
PETKOVSKI Trjka CANE
PETROVIĆ Petra TOMISLAV
PETROVIĆ Dobrivoja VUKADIN
PILIPOVIĆ Miloša ZDRAVKO
PODOVAC Radmila ĐURICA
POPOVIĆ Jevte MILJKO
POPOVIĆ Svetozara ZVONIMIR
PRAKLJAČIĆ Mate ZVONKO
PRODANOVIĆ Rada BOŽIDAR
RADIĆ Slobodana MIROSLAV
RAJKOVIĆ Čedomira ŽIKICA
RAKIĆ Nikole MILE
RAKIĆ Aleksandra NOVICA
RAŠKOVIĆ Vukoja ALEKSANDAR
RELIĆ Ljubomira LJUBIŠA
RISTIĆ Bogoljuba MIROSLAV
RISTIĆ Samojka SPOMENKO
RISTIVOJEVIĆ Radojka MILORAD
ROTKOCERI Envera ARSIM
SALKIĆ Mehmeda MEHO
SAVANOVIĆ Radivoja BRANISLAV
SAVIĆ Brane MIODRAG
SAVIĆ Dušana ZORAN
SILADIĆ Franje MATO
SOFRONIĆ Milinka MILORAD
SPASOVSKI Uroša DIMČA
STANISAVLJEVIĆ Straina ANĐELKO
STANKOVIĆ Miloša STOJAN
STEVANČEVIĆ Radovana DOBRIVOJE
STOJANOVIĆ Stanoja DRAGAN
STOJČOVSKI Jovana KIRO
STOŠIĆ Bratislava DRAGAN
STOŠIĆ Milana RADOMIR
ŠANDOR Franje MIROSLAV
ŠEBJANIĆ Zlatka DARKO
ŠEČIĆ Himze MIRZAN
ŠTIMAC Pere ŽELJKO
ŠTRBAC Boška RATKO
TABAKOVIĆ Sule ŠEFKO
TASIĆ Milutina RADOSAV
TIOSAVLJEVIĆ Vojimira PETAR
TOPOLČIĆ Đure MIJO
TOŠIĆ Dušana MILETA
TRAJKOV Blaže MIRKO
TRANDLER Dragutina VJENCESLAV
TURAJLIĆ Petra STEVAN
VASIĆ Srbislava MILAN
VESIĆ Svetozara VASO
VLADIČIĆ Milovana BORIS
VLAŠKOVIĆ Milorada MILIVOJE
VUJINOVIĆ Mirka MILENKO
VUKOSAVLJEVIĆ Spasoja RADENKO
ZAFIROVIĆ Stojadina TOMISLAV
ZAKŠEK Ivana DAVOR
ZELIĆ Obrada STEVAN
ZEMUNOVIĆ Save STEVO
ZORIĆ Mirka ZORAN
ZUPČIĆ Ive NADISLAV
ZUHRIĆ Šabana ASIM
ŽEBELJAN Ljubomira BRANISLAV


Savezni sekretar
za narodnu odbranu
general armije
Nikola Ljubičić s.r.




letac


SPISAK PRIPADNIKA 25. KLASE VTSVŠ RAJLOVAC
NA OBELEŽAVANJU GODIŠNJICE
16.10.2010 U NIŠU



BIVŠI PITOMCI, KOMANDIRI I NASTAVNICI                                             Redni broj u zagradi - prisutni na proslavi.




            BIVŠI PITOMCI                              

                                         
R.
br. Prezime, ime oca, ime                    Vod  Specija-lnost                Telefon                 Adresa                             Mail adresa

1. AKMADŽA Milana ZORAN              5        spec
(2). ALAĐOZOVSKI Metodija ATANAS      1              oružar                                                Makedonija                  atanasalagjozovski@ymail.com
3. ANĐELEVSKI Zdravka JOVAN              4              motor                                             Brežice-Cerklje
(4). ANĐELIĆ Svetozara DUŠAN              3              motor                     0643003220     Puk.Milenka pavlovića 140 l Batajnica
(5). ANĐELKOVIĆ Dragoljuba JOVAN      4              motor              011/362-9518 063/237285 Balkanska 8/2, Beograd
(6). ANTIĆ Vojislava MILORAD              4              motor                   036/231-664       Trg VJ 2/49, Kraljevo
7. AŠANIN Koste DRAGAN                      5              spec.           022/342-359 Zmaj Jovina br. 1 Novi Banovci
8. AZIRAJ Selima ISO
(9). BALAČ Jove VELJKO                      6                                025/777-907 Miće Radakovića 106,Apatin
10. BARUČIJA Huse ZUHRET                       6
11. BASARIĆ Milana MILORAD              3              motor           Pokojni
(12). BAZIĆ Milana MILJOJKO                      2              motor             011/357-2211 064/158-783 Lješka 4/19,Beograd
13. BENO Martina MILE                      4              motor                         Pokojni
(14). BOJKOVSKI Tome DRAGE              3              motor              018/591-719       Mokranjčeva 65/7, Niš
15. BOŠKOVIĆ Milića DRAGOLJUB              1               oružar
16. BRKIĆ Pere DRAGO                      3              motor                                     Dogled Rajlovac BIH
17. BRNADA Dominka FRANO              2              motor                                     Bugojno BIH                          frano.brnada@yahoo.com
(18). CAVIROVSKI Kire MILE                     5              spec.            011/3965053 064/1396008 Vojvode Vlahovića 46a, Beograd 011/3965054
19. CEROVŠEK Maksa MILAN             2              motor                                     Novi Zeland ili Australija               cerovsek@live.ca
20. CRNOGORAC Rade LJUBAN             2              motor                00385/01/2312672 Kolarova br 14 Zagreb
21. ĆIRIĆ Tomislava IVAN                     4              motor                        018/591-377 Mokranjčeva 75/4, Niš
22. ČOJANOVIĆ Milanka MILADIN             3              motor                     051/309-481         Bana Laprevića 21, Banjaluka BIH
23. DOLŠAK Oskara DUŠAN                     4              motor                                                Slovenija
24. DRAŠKOVIĆ Vase MANOJLE            5              spec.
25. DUJKOVIĆ Dušana MILORAD            1              oružar                 00382/020/248-160 Ivana Vujoševića 26, Podgorica CG
(26). DŽADŽOVSKI Rista MITKO            5              spec.                                        Skoplje Makedonija                  mitkodz@yahoo.com
(27). ĐALTO Mije STJEPAN                    1              oružar                   064/179-1047          Jezerska br.10,SRC Surčin
(28). ĐIDIĆ Siniše SLAVOLJUB                    5              spec.             011/343-0196 063/8021411 Dva bela goluba 10/15, Beograd
(29). FILIPOVIĆ Momčila ZVONKO            2              motor                     018/574-156   063/423645 Crvenih Javorova 28, Niš
(30). FRŽOVIĆ Manojla JOVO                    2              motor              059/371-759 00387/065/721651 Srpske Vojske bb, Bileća BIH
31. FULETIN Milana ĐURICA                    1              oružar                            011/2144-510           Milutina Milankovića 156, Novi Beograd
(32). GAVRIĆ Vuje BRANKO                    4              motor                       021/6323515               Stefana Prvovenčanog 11, Novi Sad
33 HADŽIHALILOVIĆ Tahira SEAD            1              oružar
(34). HAJDU Mihalja RUDOLF                    6              raket.
35. HAMZIĆ Pašana FERID                    3              motor                              018/274-933 P.               Jurišića Šturma 7/20, Niš
36. HODŽIĆ-MEHIĆ Asifa JASMIN            1              oružar
37. HORVAT Martina MARJAN            4              motor                                   Pokojni
(38). ILIĆ Milisava GRADIMIR                    4              motor                             018/235-561               P.Jurišića Šturma C1/12, Niš
39. ILIJEVSKI Nikole ČEDOMIUR            4              motor                                  Pokojni
40. IVANČEVIĆ Ivana DUŠAN            4              motor                              011/848-4843           Ivana Delnegra Engleza 36/1, Batajnica
41. IVANOV Đorđija PETRE                    6              raket.                   Pokojni                                             Slovenija
42. IVANOVSKI Aleksandra ZVONKO    4              motor                             011/21122-466 Bul.A.Čarnojevića 34/19, N.Beograd
(43). JEVĐOVIĆ Miloša MIODRAG            1              oružar     018/4264-743 060/026474  Dimitrovgradska 11/8, Niš jevdja56@gmail.com           jevdja56  Скајп
44. JOKANOVIĆ Riste RATKO                                     081/620-314 069/451-565 Hercegovačka 109, Podgorica CG.
45. JOKIŠIĆ Vlade DRAGAN                    4              motor Pokojni
(46). JORDANOV Panče JORDANČE            4              motor                                               Skoplje Makedonija
47. JOVANOVIĆ Borivoja MILIVOJE            2              motor                                                           BG
48. JOVANOVIĆ Živorada TOMISLAV                Pokojni
(49). JOZIĆ Imre JOŽEF                            1              oružar                      022/315-505 060/315-5005  Slovačke Brigade 16, Stara Pazova jozefjozic@gmail.com
50. KALUŠEVIĆ Radojice PETKO            5              spec.                                   011/812-6765    Nikole Vujačića13/3, Lazarevac
51. KOCIĆ Hristivoja DRAGAN            5              spec.
52. KOLAR Milana BOŽO                    6              raket.
(53). KOLAR Franje FERENC                    6              raket.                                   072/313-279 Rudičajevca 7/3, Skoplje ferenckolar@yahoo.com
54. KRANJEC Stjepana EDUARD            3              motor                                 00385/01/6152056 Zinke Kunc br.4 Zagreb
55. KUDELJNJAK Josipa STJEPAN            2              motor                       00385/031/654078    Dobriše Cesarića 51 Valpovo     stjepankudeljnjak@yahoo.com  
56. KUŠER Milana MILAN                    4              motor                                011/3106-336 Podstanar Beograd
57. LIPOVAC Cvjetka BRANKO            6              Spec.                              00385/98426144 Ivana Gorana Kovačića 11/1 Čabar Hrvatska
58. LOHINJSKI Nikole DRAGOLJUB            5              spec.                                                                 BG
59. MAČIĆ Srećka PAVLE                    6              raket.
(60). MALIĆ Novaka ČEDOMIR                    4              motor                                 063/1995501          Sombor                      malic@rs.com
61. MARIČIĆ Miodraga MOMIR            4              motor                               064/224-5641        Partizanska 49, Beograd
62. MARJANOVIĆ Petre BRANKO            1              oružar                               063/853-3310          Kablarska 12/1, Kraljevo
63. MARŠALAK Ferde ZLATKO            3               motor                                     /123-682 B.Čolić 44,Sevojno, Užice
64. MEDAN Đoke TRIFKO                    5               spec.                                011/2108-834 Karađorđev trg 9/62, Zemun
65. MIHAJLOVIĆ Božina ZORAN            5               spec.                              011/344-0796 Niška 30, Beograd
66. MIHELČIĆ Živka MLADEN            2               motor                                                      Brežice
67. MILEUSNIĆ Janka BRANKO            4               motor                               022/325-236 NJegoševa 60,Nova Pazova
68. MIRIĆ Borislava MIRA                    1               oružar                                                        Podgorica
69. MILOSAVAC Vlajka SRETO            5               spec.
(70). MILUTINOVIĆ Božidara DRAGIŠA    1               oružar                               064/3334272 Niš
71. MILJANOVIĆ Bože NIKOLA            5                spec.
(72). MIRKOVIĆ Drage GOJKO                    4               motor                            063/889-5058 018/575-673 Prosvetna 2b/4 Niš
73. NADAŽDIN Šćepe NEBOJŠA            3               motor                                   1-416-491-1251 Kanada Nebojsa.nadazdin@syra
(74). NAKIĆ Stanimira MILORAD            1               oružar                           018/326-539 Ljubomira Nikolića 17/14, Niš
75. NEŠOVIĆ Mladomira ŽIVOJIN            2               motor          Pokojni
76. NIKOLIĆ Milovana DRAGAN            3               motor                                    011/2138-967 063/372-709 Bul.A.Čarnojevića 209, Novi Beograd
(77). NIKOLIĆ Velibora RADOVAN            3               motor                                       018/221-360 Bul.Zorana Đinđića 113/15, Niš
78. OBRADOVIĆ Budimira BRANISLAV    6               Raket.
(79). OROZOVIĆ Marka STEVO            1               oružar                               011/316-0835 Vrtlarska 63/22, Zemun Umro 09.2012god. Stevo29@msn.com
80. OSMANOVIĆ Sulje ŠERIF            4               motor                                                    Foča BIH
81. PAJEVIĆ Mehe IBRO                    5               spec.
82. PAŠALIĆ Smaje SUAD                    5               spec.            00385/013841538 00385/091/7829770 Vladimira Filakovca br.15 Zagreb
83. PAVIĆ Antuna JOSIP                    3               motor                                                          Banjaluka
84. PAVLOVIĆ Leposave LJUBIŠA            2               motor
85. PERIN Stevana SINIŠA                    5               spec.                                  011/2612-276 Ivana Cankara 3/2, Zemun
86. PERŠIĆ Pere ADAM                    3               motor                                  00387/65406503 Banjaluka
(87). PEŠIĆ Dragoljuba RADOMIR            5               spec.                               064/1968708 Beograd (advokat)
(88). PETKOVIĆ Tomislava SLOBODAN    4               motor         018/583-752 064/997-6549 Grnčarska 7, Donji Komren Niš slobodanpetkovic56@gmail.com
89. PETKOVSKI Trajka CANE           3               motor                                                        BG
90. PETROVIĆ Petra TOMISLAV           1               oružar              Pokojni
(91). PETROVIĆ Dobrivoja VUKADIN            4               motor                                         018/693-121 Selo Hum, Niš
92. PILIPOVIĆ Miloša ZDRAVKO           2               motor                                              063/921-7589 BG
93. PODOVAC Radmila ĐURICA           6               raket.                    026/224-044 063/806-4493 Karađorđeva 9/6, Smederevo
94. POPOVIĆ Jevte MIRKO                   3               motor                                          064/111-6827 Pokojni
95. POPOVIĆ Svetomira ZVONIMIR   5               spec                            011/231-6422 063/884-0795 I.Stojadinovića 2/21,Beograd
96. PRAKLJAČIĆ Mate ZVONKO           5               spec                                                                   Podgorica
97. PRODANOVIĆ Rada BOŽIDAR           5               spec                                       00382/020/218-384 Trg Nikole Kovačevića 51 Podgorica
98. RADIĆ Slobodana MIROSLAV           3               motor                                  011/319-3470 064/139-9109 Prve Pruge 13/7, Beograd
99. RAJKOVIĆ Čedomira ŽIKICA           1               oružar                                 011/361-7501 Karađorđeva 50, Beograd
(100) RAKIĆ Nikole MILE                           6               raket.                           018/523-937 064/29-24-420 Trg K.Aleksandra 1/8, Niš
(101) RAKIĆ Aleksandra NOVICA           4               motor     011/2136-837 064/130-5590 Bulevar A.Čarnojevića 169, Beograd   Rasany56@gmail.com
102. RAŠKOVIĆ Vukoja ALEKSANDAR   5               spec
(103) RELIĆ Ljubomira LJUBIŠA           3               motor                     022/327-343                          D.Stefana Lazarevića 75. Nova Pazova
(104) RISTIĆ Bogoljuba MIROSLAV           1               oružar      018/4844-201 061/6955748                  Selo Trnjane , Aleksinac
(105) RISTIĆ Samojka SPOMENKO           4               motor             021/6393356 063/507-852 S.Dušanovića 3, Novi Sad 021/6392601
(106) RISTIVOJEVIĆ Radojka MILORAD   1               oružar              063/7414085 018/572-518 Đ.Andrea Kuna 42 Niš
107. RATKOCERI Envera ARSIM
108. SALKIĆ Mehmeda MEHO                   1               oružar                                                     Holandija meho.salkic@hotmail.com
(109) SAVANOVIĆ Radivoja BRANISLAV   4               motor              011/397-1738 064/184-3936  Radovana Simića Cige1/33, Beograd
(110) SAVIĆ Brane MIODRAG                   6               raket.
111. SAVIĆ Dušana ZORAN                   3               motor                                                                BG
112. SILADIĆ Franje MATO                   1               oružar           011/2139-779 Bul.Zorana Đinđića20/28, Novi Beograd
(113) SOFRONIĆ Milinka MILORAD           1               oružar                 015/7796-287 064/8362843 063/813-2208 Donja Borina bb, Šabac
(114) SPASOVSKI Uroša DIMČA           2               motor                  70/211-520 31/421-344 Stojan Arsov 10, Kumanovo                kokapulp@mt.net.mk
115. STANISAVLJEVIĆ Straina ANĐELKO     3               motor
116. STANKOVIĆ Miloša STOJAN           3               motor                                  013/42-316 Dunavska 6/5, Pančevo    ??
117. STEVANČEVIĆ Radovana DOBRIVOJE   3               motor                     022/340-111 064/156-3372 CMZ 4/11, Banovci-Dunav Sremska Mitrovica         ??
118. STOJANOVIĆ Stanoja DRAGAN           1               oružar                                011/2688-400 H.Bristol Beograd          ??
(119) STOJČOVSKI Jovana KIRO           5               spec.                                               Brežice Slovenija
(120) STOŠIĆ Bratislava DRAGAN           2               motor                       018/591-684 064/2042-490 Mokranjčeva 67/14, Niš stosicdanijel@open.telekom.rs
121. STOŠIĆ Milana RADOMIR           2               motor                               011/758-446                            Pokojni
122. ŠANDOR Franje MIROSLAV           3               motor                Pokojni                                  ZG
(123) ŠEBJANIĆ Zlatka DARKO                   2               motor           036/314-195 063/721-7093 H.Veljkova14/13,Kraljevo darko.sebjanic@gmail.com
124. ŠEČIĆ Himze MIRZAN                   4               motor
125. ŠTIMAC Pere ŽELJKO                   4               motor Pokojni                                                         ZG
126. ŠTRBAC Boška RATKO                   5               spec.
127. TABAKOVIĆ Sule ŠEVKO                   1               oružar
(128) TASIĆ Milutina RADOSAV           2               motor                    011/172-596 064/221-0778 Nehruova 95, Novi Beograd rtasic@gmail.com
129. TIOSAVLJEVIĆVojimira PETAR            5               spec.                                   011/177-2883            Dr.I.Ribara 148/32, Beograd
130. TOPOLČIĆ Đure MIJO                   5               spec. Pokojni
(131) TOŠIĆ Dušana MILETA                   1               oružar                                        036/381-699 Dositejeva 176/22, Ktaljevo
(132) TRAJKOV Blaže MIRKO                   4               motor                                  00389/70/392-311 SK                             mirkotrajkov@yahoo.com
133. TRANDLER Dragutina VJENCESLAV   4               motor                                  00385/01/3830819 Hrvatskog Sokola 81 ZG      vtrandler@gmail.com  
134. TURAJLIĆ Petra STEVAN           1               oružar                                  00387/051/530384 Karađorđeva bb Laktaši Banja Luka
135. VASIĆ Srbislava MILAN                     3               motor        Pokojni Sahranjen 09.10.2010.
136. VESIĆ Svetozara VASO                  3               motor                                                              Slovenija -Brezice
137. VLADIČIĆ Milovana BORIS          3               motor                                                                    Foča-BIH
138. VLAŠKOVIĆ Milorada MILIVOJE  6               vezis.
(139) VUJINOVIĆ Mirka MILENKO          6               Radar                                 00387/65967283                Pale  BIH           Vujinovicm@zona.ba
(140) VUKOSAVLJEVIĆ Spasoja RADENKO  4               motor                                   011/212-3211           Bul.Zorana Đinđića 22/34, Novi Beograd
141. ZAFIROVIĆ Stojadina TOMOSLAV  5               spec.             Pokojni
142. ZAKŠEK Ivana DAVOR                  3               motor                                                                            davor.zaksek@inet.hr
143. ZELIĆ Obrada STEVAN                  6               raket.
(144) ZEMUNOVIĆ Save STEVO          3               motor                                 011/2130-383                M.Popovića 10/2, Novi Beograd
145. ZORIĆ Mirka ZORAN                  5               spec                                                                   Banja Luka
146. ZUBČIĆ Ive NADISLAV                  4               motor                               00385/023/326690                   Put Pudarice br.11c Zadar
147. ZUHRIĆ Šabana ASIM                  4               motor
(148) ŽEBELJAN Ljubomira BRANISLAV  1               oružar                                   023/524-789 Bačka 89a, Zrenjanin
149. PEPIĆ Laze  MLADEN                  6               veza                        00387/51-466-789 Banović Strahinje 12, Banja Luka mladenpepic@yahoo.com
150. BELOVAN Šandora  ŠANDOR          6               veza                           011/2675-394 064/151-2209 Ivana Cankara23/6, Zemun Beograd
151. PETRIČEVIĆ Milana VITOMIR          6               veza                                         020/633-695 Stara Varoš-blok 7 Podgorica
(152) BORŠIĆ Antuna  NENAD                  6               veza                            00386/51/694-844 Župančićeva 20 Brezice   Slovenija Nborsic@gmail.com
153. DAVIDOVIĆ  vase  RAJKO          6               veza                                                                          rajkodavidovic@hotmail.com
154. KISIN  Bogdana  BRANISLAV          6        veza +1- 905-573-7267 320-16 Champlain Ave.Hamilton, ON L8G 2H6 Canad  bkisin@sympatico.caSkype: kissas2466  
155. SILAJDŽIĆ  Hamdije  NERMIN          6               veza Sudan :  +249 912 150 339 ili +249 924 826 045 Kenija (0)718-767-073
Na radu u Africi u humanitarnom sektoru od 2005. godine. Trenutno u Sudanu u Džubi. nermin.silajdzic@gmail.comSkype: nsilajdzic  Stalna adresa:
Nedima Filipovića 23, Čengić Vila, Sarajevo
156. SPALEVIĆ  Vasilija  RAJKO

157. TRAJKOVSKI __________ VIDAN  5 spec Kumanovo             Završio sa nama ,zbog bolesti nije proizveden u čin.
2. AVRAMOVSKI ________ PETRE Makedonija Završio u 26 klasu
3. DODLEK _________ JOSIP 018/511-570 Obrenovićeva 9/6 Niš Završio u 26 klasu
(4) PAJEVIĆ _________ VELIŠA 018/4592-420 Mokranjčeva85/7 Niš Završio u 26 klasu
5. PETROVIĆ ________ VEROLJUB 018/591-688 Mokranjčeva67/2 Niš Završio u 26 klasu
6. ŠĆEKIĆ ___________ MOMČILO    Odustao u prvoj godini    igelektronik@yahoo.com
 
       






                    KOMANDIRI

1. MILUTINOVIĆ  BOŠKO     K-dant škole 011/427-716 Pokojni
2. SEKULIĆ   BOŠKO               K-dant čete 015/282-304 Pokojni
3. ŠPANOVIĆ   MIRKO             K-dir 6 voda 064/160-4095 Beograd
4. BARBARIĆ   ŽARKO           K-dir 5 voda 011/505-488 Beograd
5. JOVIČIĆ   DRAGOLJUB       K-dir 1 i 2 voda Inđija
(6). ĆATIĆ   ESAD                      K-dir 3 i 4 voda 011/354-9704 063/869-3875 Obalskih radnika 5/6, Beograd
(7). TUTOROV   BRANISLAV   K-dir 1 i 2 voda 021/733-992 021/512-099  063/829-2553 Jovana J.Z.15 Srbobran  T.Ševčenka 6/15, N.Sad  brantutorov@gmail.com
(Cool. UGRENOVIĆ   MIRKO        K-dir 3 i 4 voda Beograd Skype: baka.ana
9. LALIĆ    MILORAD               četni rukovaoc 011/367-1940 Raška 2, Beograd
10.
11.

                    NASTAVNICI

1. MARIĆ-SOFTIĆ DUŠKA                          srpski Beograd
2. SOFTIĆ MUHIDIN                                  geografija Pokojni
3. ŠUKOVIĆ OLGA                                  hemija Beograd
4. KANTAR MIROSLAV                          ruski Beograd
5. RADIŠIĆ OZREN                                  elektro oprema Pokojni Ruma
6. RADIŠIĆ DARINKA                                   biologija        Pokojna Ruma
7. STRUNJAŠ                                          the.materijala , goriva i maziva
8. ZILKIDA ARNAUT                                  maš.elementi i termodina.
9. SABIRA                                          mehanika
10.ĆERANIĆ matematika
11.SPASIĆ konstrukcija vazduhoplovnih motora
12.BORCIĆ BOŽIDAR konstrukcija zmaja vazduhoplova
13.
14.
15.
 
      03.11.2010.god. Niš
      Stošić Dragan

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Napiši novu temu  Odgovori na poruku

Dozvole ovog foruma:
Možte odgovarati na teme u ovom forumu