Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Naredba (prijem) broj 675 NPU DSNO od 19. jula 1969. godine

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

RAJKO LUKIĆ


N  A  R  E  D  B  A    Broj  675
NAČELNIKA PERSONALNE UPRAVE
DRŽAVNOG SEKRETARA ZA NARODNU ODBRANU
Od 19. jula 1969. godine





Na osnovu člana 55. Pravilnika o vojnim školama ("Službeni vojni list" broj 13/65, a u vezi tačke 7., 8. i 9. Naredjenja državnog sekretara za narodnu odbranu o prijemu pitomaca u vojne akademije i podoficirske škole u 1969. godini, Personalna uprava DSNO - pov. broj 15554 od 30. decembra 1968. godine i izmene naredjenja DSNO - Personalna uprava pov. broj 15554-2/68.

P   R   I    M   A   J   U        S   E   :

NA ŠKOLOVANJE ZA PITOMCE XXIII KLASE VAZDUHOPLOVNOTEHNIČKE PODOFICIRSKE ŠKOLE


1.- ALIĆ Milenka NIKOLA, Vinkovci, SO Vinkovci, SR Hrvatska, otpušten 1971. godine,

2.- ATANASOVSKI Velička STOJIMIR, Trnovac, SO Kratovo, SR Makedonija,

3.- BASTA Dušana DRAGUTIN, Staro Selo, SO Vrgin Most, SR Hrvatska,

4.- BOROJEVIĆ Adama ĐURO, Kotorani, SO Dvor na Uni, SR Hrvatska,

5.- CERO Husa MEHEMED, Kabernik, SO Višegrad, SR BiH,

6.- COPOT Matije EMIL, Žepovci, SO Gornja Radgona, SR Slovenija,

7.- CVIJIĆ Alekse BLAGOJE, Zabrdje, SO Ugljevik, SR BiH,

8.- ČEVRA Mena AHMET, Bivolje Brdo, SO Čapljina, SR BiH,

9.- ČUJEŠ Vinka MIROSLAV, Labin, SO Labin, SR Hrvatska, otpušten 1972. godine,

10.- DUBLJEVIĆ Radoša VOJIMIR, Pirot, SO Pirot, SR Srbija, otpušten 1970. godine,

11.- ĐUROVIĆ Voja SLOBODAN, Barski Bjeliši, SO Bar, SR Crna Gora,

12.- GADŽUR Lajča IVAN, Subotica, SO Subotica, SR Srbija, otpušten 1972. godine,

13.- GRLIČIĆ Đura STJEPAN, Bapska, SO Vukovar, SR Hrvatska,

14.- JANKOVIĆ Blagoja DUŠAN, Vršac, SO Vršac, SR Srbija,

15.- JUZVIŠEN Josipa MARKO, Grgurevci, SO Slavonski Brod, SR Hrvatska,

16.- KRPO Ahmeta AVDO, Rečica, SO Čapljina, SR BiH,

17.- LOKANC Franje FRANJO, Ljubija, SO Ljubija, SR BiH,

18.- MITOV Đorđa TRIFUN, Iskrovci, SO Aleksinac, SR Srbija,

19.- NAĐ Aleksandra DRAGO, Aljmaš, SO Osijek, SR Hrvatska,

20.- PAĐEN ? TOMICA, Ogulin, SO Ogulin, SR Hrvatska, preveden u 24.klasu VTŠ,

21.- PAVIČIĆ Milana RADOSLAV, Banatsko Karadjordjevo, SO Žitište, SR Srbija,

22.- PETROVIĆ Zdravka BRANISLAV, Donje Bozije, SO Podravska Slatina, SR Hrvatska,

23.- PETROVIĆ Miodraga DUŠAN, Jelašica, SO Knjaževac, SR Srbija, otpušten 1969. godine,

24.- SAVIĆ Milentija ZORAN, Perunika, SO Niš, SR Srbija,

25.- SLADEK Martina PALKO, Ljuba, SO Šid, SR Srbija,

26.- TRIFUNOVIĆ Petka ĐORĐE, Pranjani, SO Gornji Milanovac, SR Srbija,

27.- TIŠMA Ljubiše PETAR, Stari Banovci, SO Stara Pazova, SR Srbija, otpušten 1970. godine,

28.- STOJANOVIĆ Anđela DRAGAN, Deronje, SO Odžaci, SR Srbija, otpušen 1970.godine,

29.- VLAČIĆ Sava MIROSLAV, Sugovo, SO Zvornik, SR BiH,

30.- ZADRAVEC Franca FRANC, Lipa Beltinci, SO Murska Sobota, SR Slovenija, otpušten 1970.godine,

31.- ŽIVANOVIĆ Ljubiše MIŠA, Požarevac, SO Požarevac, SR Srbija,

Navedeni pitomci primljeni su na školovanje u 23.klasu VTŠ Naredbom Načelnika PU DSNO broj 675 od 19. jula 1969. godine a Naredbom Uprave Vazduhoplovnotehničke podoficirske škole broj 413 od 5. septembra 1969. godine rasporedjeni su u 1.Odeljenje, 23.klase. Komandir 1.Odeljenja bio je kapetan I klase Kovačević Obrad.


32.- ATELŠEK Jože ANDREJ, Črna, SO Ravne na Koroškem, SR Slovenija, otpušten 1973.godine,

33.- BABOVIĆ Grujice BRANISLAV, Kragujevac, SO Kragujevac, SR Srbija,

34.- BRAJIĆ Abdulaha ABDULKADIR, Travnik, SO Travnik, SR BiH,

35.- ČAPALIJA Marka IVO, Vinišće, SO Trogir, SR Hrvatska, otpušten 1969. godine,

36.- DEVRNJA Marka SLOBODAN, Platičevo, SO Sremska Mitrovica, SR Srbija, otpušten 1970. godine,

37.- DURAKOVIĆ Osmana MIRALEM, Maoča, SO Zavidovići, SR BiH, otpušten 1970. godine,

38.- EFENDIĆ Edhema FAJKO, Modriča, SO Modriča, SR BiH,

39.- ILIĆ Blagoja ZORAN, Gornja Devča, SO Merošina, SR Srbija,

40.- ILIĆ Milojka MILORAD, Višnjićevo, SO Šid, SR Srbija,

41.- KAMENJAŠEVIĆ Muja FADIL, Vukotići, SO Olovo, SR BiH, otpušten 1970. godine,

42.- KARAĐENOV Matije MARTIN, Konak, SO Sečanj, SR Srbija,

43.- LUKIĆ Živka RAJKO, Miloševo Brdo, SO Bosanska Gradiška, SR BiH,

44.- MANDIĆ Mirka MIROSLAV, Virovitica, SO Virovitica, SR Hrvatska, preveden u 24.klasu VTŠ,

45.- MARKOVIĆ Velimira SLOBODAN, Donja Rasovača, SO Merošina, SR Srbija,

46.- MENONI Edvarda DALIBOR, Kidričevo, SO Ptuj, SR Slovenija,

47.- METER Dragutina FRANJO, Šišić Bukovica, SO Virovitica, SR Hrvatska, otpušten 1969. godine,

48.- MILENKOVIĆ Dušana ZORAN, Rožina, SO Merošina, SR Srbija,

49.- NIKOLIĆ Predraga MILE, Šesti Gaber, SO Knjaževac, SR Srbija, otpušten 1969. godine,

50.- OSTRIČKI Slavka JOSIP, Purga, SO Ivanec, SR Hrvatska,

51.- PANTELIĆ Borislava MIROSLAV, Oreškovica, SO Petrovac na Mlavi, SR Srbija, preveden u 24.klasu VTŠ,

52.- RADOJIČIĆ Nedeljka NIKOLA, Rovinje, SO Ivanjica, SR Srbija,

53.- STANOEV Andona ACO, Prohula, SO Kavadarci, SR Makedonija,

54.- SUKIČ Alojza MILAN, Šulinci, SO Murska Sobota, SR Slovenija, otpušten 1970. godine,

55.- STOJISAVLJEVIĆ Petra MILORAD, Bočar, SO Novi Bečej, SR Srbija,

56.- STEVKOVSKI Kole TIHOMIR, Orah, SO Kumanovo, SR Makedonija,

57.- ŠUMLJAK Jožefa IGOR, Celje, SO Celje, SR Slovenija,

58.- TOMIĆ Obrena BUDIMIR, Kolašin, SO Kolašin, SR Crna Gora,

59.- VRTARIĆ Franje ZVONKO, Mursko Središće, SO Čakovec, SR Hrvatska,

60.- VUČIĆEVIĆ Dragomira VIDAN, Grivska, SO Arilje, SR Srbija, otpušen 1969. godine,

61.- ZLATAR Pavla MILE, Pecka, SO Vrgin Most, SR Hrvatska, otpušten 1970. godine,

62.- ŽIVKOVIĆ Radislava BUDIMIR, Pasjač, SO Pirot, SR Srbija,

63.- ULEMEK Matije BOGDAN, Pecka, SO Vrgin Most, SR Hrvatska, otpušten 1970. godine,

Navedeni pitomci primljeni su na školovanje u 23.klasu VTŠ Naredbom Načelnika PU DSNO broj 675 od 19. jula 1969. godine a Naredbom Uprave Vazduhoplovnotehničke podoficirske škole broj 418 od 5. septembra 1969. godine rasporedjeni su u 2.Odeljenje, 23.klase. Komandir 2.Odeljenja bio je poručnik Jovanović Jovan.

64.- ANGELOVSKI Božidara LJUPČO, Erdevik, SO Šid, SR Srbija,

65.- BOBIĆ Josipa IVAN, Sveta Marija, SO Čakovec, SR Hrvatska,

66.- DIMA Nistora JON, Prizren, SO Prizren, SR Srbija,

67.- DIMOVSKI Trajana DONČO, Bitola, SO Bitola, SR Makedonija,

68.- ERAKOVIĆ Đorđija JANKO, Velimlje, SO Nikšić, SR Crna Gora, preveden u 24.klasu VTŠ,

69.- GAZIBARA Milana MIRKO, Budakovac, SO Virovitica, SR Hrvatska, preveden u 24.klasu VTŠ,

70.- KOREN Antona MILAN, Ljubljana, SO Ljubljana-Moste, SR Slovenija,

71.- KOSANOVIĆ Milana MIŠO, Niš, SO Ćele Kula, SR Srbija,

72.- KREKIĆ Rifeta FIKRET, Brateljevići, SO Kladanja, SR BiH,

73.- KRIŽNIK Jožefa JOĆE, Preserje, Ljubljana-Vič-Rudnik, SR Slovenija,

74.- KRKIĆ Dragutina MIROSLAV, Ćićevac, SO Ćićevac, SR Srbija,

75.- LAĆARAC Dušana ZDRAVKO, Ljuba, SO Šid, SR Srbija,

76.- LEVIĆ Omera FADIL, Gračanica, SO Gračanica, SR BiH, otpušten 1970. godine,

77.- MADŽAREVIĆ Dragana MIODRAG, Bobova, SO Valjevo, SR Srbija,

78.- MARIČIĆ Ilije JAKOB, Drenovci, SO Županja, SR Hrvatska,

79.- MALETIĆ Ivana STJEPAN, Ferdinandovac, SO Djurdjevac, SR Hrvatska, otpušten 1969. godine,

80.- MARKOVIĆ Alekse RAŠKO, Ub, SO Ub, SR Srbija,

81.- MILIČEVIĆ Milana ĐURO, Dvor, SO Dvor, SR Hrvatska,

82.- PRIŽMIĆ Petra VINKO, Blato, SO Korčula, SR Hrvatska,

83.- RANISAVLJEVIĆ Miroslava VLADIMIR, Beograd, SO Palilula, SR Srbija, otpušten 1969. godine,

84.- RAZPOTNIK Ljudmile ALEKSANDER, Trbovlje, SO Trbovlje, SR Slovenija, otpušten 1971. godine,

85.- SMAJIĆ Sulje DŽEMAL, Donja Večerinska, SO Vitez, SR BiH, otpušten 1969. godine,

86.- STANKOVIĆ Uroša DRAGAN, Skoplje, SO Skoplje, SR Makedonija, otpušten 1969.
godine,

87.- STEPANOVIĆ Vladana KOSTA, Kolari, SO Smederevo, SR Srbija,

88.- ŠKOF Martina ANDREJ, Loka pri Črnomelju, SO Črnomelj, SR Slovenija,

89.- ŠOLTIĆ Alojza IVO, Varaždin, SO Varaždin, SR Hrvatska,

90.- TOPALOVIĆ Radomira LJUBIŠA, Niš, SO Niš, SR Srbija, otpušten 1970. godine,

91.- TRATNIK Ferdinanda MILAN, Celje, SO Celje, SR Slovenija, otpušten 1970. godine,

92.- VUKOSAVLJEVIĆ Bogomira MILUTIN, Guča, SO Lučani, SR Srbija,

Navedeni pitomci primljeni su na školovanje u 23.klasu VTŠ Naredbom Načelnika PU DSNO broj 675 od 19. jula 1969. godine a Naredbom Uprave Vazduhoplovnotehničke podoficirske škole broj 419 od 5. septembra 1969. godine rasporedjeni su u 3.Odeljenje, 23.klase. Komandir 3.Odeljenja bio je kapetan I klase Marinković Ž. Dragoljub.

93.- ALEKSIĆ Sava ALEKSA, Pašino Polje, SO Žabljak, SR Crna Gora,

94.- BALABAN Ilije MILORAD, Sremska Mitrovica, SO Sremska Mitrovica, SR Srbija,

95.- BEŠIĆ Beće BEKIR, Otoka, Bosanska Krupa, SR BiH,

96.- BURMAZOVIĆ Dragoslava DRAGORAD, Šabac, SO Šabac, SR Srbija,

97.- CVETKOVIĆ Gojka ĐURO, Babina Rijeka, Kostajnica, SR Hrvatska,

98.- DOTLIĆ Danila DUŠAN, Staro Selo, SO Vrgin Mosta, SR Hrvatska,

99.- GRKČAKAC Branka MILORAD, Kamenica, SO Kraljevo, SR Srbija,

100.- IŠTVANOVIĆ Toma MARIJAN, Reka, SO Koprivnica, SR Hrvatska, otpušten 1969. godine,

101.- JANOŠ Boška ZORAN, Hetin, SO Žitište, SR Srbija, otpušten 1969. godine,

102.- KLANAC Ante ZDRAVKO, Posedarje, SO Zadar, SR Hrvatska,

103.- KRIVOKAPIĆ Dragoljuba MIRKO, Dubrava, SO Bojnik, SR Srbija, otpušten 1970. godine,

104.- KRSTEVSKI Stojimira LEVČE, Latovo, SO Brodska, SR Makedonija,

105.- LUKIĆ Ostoje NEĐO, Omarska, SO Prijedor, SR BiH,

106.- MARINKOVIĆ Velimira STOJAN, Paraćin, SO Paraćin, SR Srbija,

107.- MILJEVIĆ Todora SLAVKO, Jelašinovci, SO Sanski Most, SR BiH,

108.- MITEV Dobre DRAGAN, Kundivo, SO Kumanovo, SR Makedonija, preveden u 24.klasu VTŠ,

109.- NIKOLIĆ Branislava JOVICA, Požarevac, SO Požarevac, SR Srbija,

110.- NOVAKOVIĆ Ivana VLADO, Slavonski Brod, SO Slavonski Brod, SR Hrvatska,

111.- PETKOVSKI Aleksandra VLADIMIR, Kumanovo, SO Kumanovo, SR Makedonija,

112.- RADOŠEVIĆ Branka OBRENKO, Šid, SO Šid, SR Srbija,

113.- RADULOV Save LAZAR, Bašaid, SO Kikinda, SR Srbija,

114.- SEKEREŠ Luke GABOR, Subotica, SO Subotica, SR Srbija,

115.- SPAHIĆ Mustafe AHMET, Klopče, SO Zenica, SR BiH,

116.- STEVANOVIĆ Milivoja STEVAN, Donja Palešnica, SO Doboj, SR BiH,

117.- ŠARENAC Milenka NENAD, Blagaj, SO Mostar, SR BiH,

118.- ŠOLAK, Veljka ZDRAVKO, Kruhari, SO Sanski Most, SR BiH, otpušten 1970. godine,

119.- TARBUK Steve DRAGAN, Veliki Gradac, SO Glina, SR Hrvatska,

120.- TOMAČEK Ondreja MIŠO, Padina, SO Kovačica, SR Srbija,

121.- TOMIĆ Dimitrija NIKOLA, Gornji Stajovac, SO Vranje, SR Srbija,

122.- ŽUNA Janka VLADIMIR, Voća Gornja, SO Ivanec, SR Hrvatska,

Navedeni pitomci primljeni su na školovanje u 23.klasu VTŠ Naredbom Načelnika PU DSNO broj 675 od 19. jula 1969. godine a Naredbom Uprave Vazduhoplovnotehničke podoficirske škole broj 420 od 5. septembra 1969. godine rasporedjeni su u 4.Odeljenje, 23.klase. Komandir 4.Odeljenja bio je poručnik Jeličić Slobodan.

123.- ALEKSIĆ Tihomira GOJKO, Donji Tovarnik, SO Pećinci, SR Srbija,

124.- AVIANI Nikice DAMIR, Split, SO Split, SR Hrvatska, otpušten 1970. godine,

125.- BOGDANOVIĆ Hranislava ZORAN, Kragujevac, SO Kragujevac, SR Srbija, otpušten 1970. godine,

126.- CINGEL Stevana SLAVKO, Stara Bingula, SO Sremska Mitrovica, SR Srbija, otpušten 1970. godine,

127.- DANILOVIĆ Milivoja ŽELJKO, Derventa, SO Derventa, SR BiH,

128.- DRAGUTINOVIĆ Radovana MILOVAN, Mokra Gora, SO Titovo Užice, SR Srbija,

129.- DALČEVSKI Ljubana VANČO, Ohrid, SO Ohrid, SR Makedonija, otpušten 1970. godine,

130.- ĐAKOVIĆ Mate ZVONKO, Lukavac, SO Lukavac, SR BiH,

131.- FILIPOVIĆ RAtka MILAN, Kremna, SO Titovo Užice, SR Srbija,

132.- FILIPOVIĆ Ljubisava LJUBAN, Bajina Bašta, SO Bajina Bašta, SR Srbija, otpušten 1970. godine,

133.- GAŽO Imre ZORAN, Beograd, SO Beograd, SR Srbija,

134.- GAŠPAROVIĆ Stjepana ŽELJKO, Novovo, SO Sisak, SR Hrvatska, preveden u 24.klasu VTŠ,

135.- GLAVAŠ Svetislava SLAVKO, Rajsovac, SO Slavonska Požega, SR Hrvatska,

136.- JANČEVIĆ Milana JOVAN, Beograd, SO Vračar, SR Srbija,

137.- JAMAKOVIĆ Smaje SALIH, Olovske Luke, SO Olovo, SR BiH,

138.- JUSIĆ Meda FUAD, Kalimanići, SO Sokolac, SR BiH,

139.- KNEŽEVIĆ Petra RADE, Krišnica, SO Dvor, SR Hrvatska,

140.- LJUBANIĆ Drage MILORAD, Kopljenica, SO Ključ, SR BiH,

141.- MARINKOVIĆ Mihaila DRAGAN, Donji Lajkovac, SO Lajkovac, SR Srbija,

142.- MEDIĆ Đure VASO, Odžaci, SO Odžaci, SR Srbija,

143.- MIKIĆ Radomira BRACO, Orašje, SO Prnjavor, SR BiH,

144.- MILOŠEVIĆ Budimira RADIVOJE, Draževići, SO Nova Varoš, SR Srbija,

145.- MILOVAC Bogoljuba ZDENKO, Sremska Mitrovic, SO Sremska Mitrovica, SR Srbija,

146.- MIŠON Josipa BRUNKO, Labin, SO Labin, SR Hrvatska, otpušten 1970. godine,

147.- RODIĆ Ilije STEVAN, Železnik, SO Čukarica, SR Srbija,

148.- STANIŠIĆ Jovana TOMISLAV, Badovinci, SO Bogatić, SR Srbija,

149.- ŠEKEROVIĆ Marka VLADO, Zenica, SO Zenica, SR BiH,

150.- ZONAI Jožefa JOŽEF, Telečka, SO Sombor, SR Srbija, otpušten 1970. godine,

151.- ZLATANOVSKI Aleksandra MLADEN, Bosilegrad, SO Skoplje, SR Makedonija, otpušten 1970. godine,

152.- ŽIVKOVIĆ Đorđa JOVICA, Čečina, SO Doljevac, SR Srbija,

Navedeni pitomci primljeni su na školovanje u 23.klasu VTŠ Naredbom Načelnika PU DSNO broj 675 od 19. jula 1969. godine a Naredbom Uprave Vazduhoplovnotehničke podoficirske škole broj 421 od 5. septembra 1969. godine rasporedjeni su u 5.Odeljenje, 23.klase. Komandir 5.Odeljenja bio je poručnik Zubac Spasoje.

152.- ANDREJIĆ Milana MOMČILO, Duboka, SO Svetozarevo, SR Srbija,

153.- BJEKIĆ Žarka VLADIMIR, Preseka, SO Ivanjica, SR Srbija,

154.- BJELAJAC Dragana NEDELJKO, Bjelovar, SO Bjelovar, SR Hrvatska,

155.- CVETINOVIĆ Pantelije PREDRAG, Donja Badanja, SO Loznica, SR Srbija,

156.- ČIČEK Franje DRAGUTIN, Varaždin, SO Varaždin, SR Hrvatska,

157.- ĆIRIĆ Slavka MILAN, Jaša Tomić, SO Zrenjanin, SR Srbija, otpušten 1970. godine,

158.- DELIĆ Gliše MIROSLAV, Karlovčići, SO Pećinci, SR Srbija,

159.- DIMITRIJEVSKI Stojmira LJUBE, Stracin, SO Stracin, SR Makedonija,

160.- DUBOVINA Radula BLAGOJE, Jabuka, SO Foča, SR BiH,

161.- ĐORĐEVIĆ Dimitrija DRAGAN, Brežice, SO Brežice, SR Slovenija,

162.- ĐORĐEVIĆ Petra MILUTIN, Gornje Korminjane, SO Kosovksa Mitrovica, SR Srbija,

163.- FURBAS Franca JANEZ, Ptuj, SO Ptuj, SR Slovenija,

164.- IVANČEVIĆ Marka NIKOLA, Banatsko Karadjordjevo, SO Žitište, SR Srbija,

165.- KRALJEVSKI Sande ŽIVKO, Pčinje, SO Kumanovo, SR Makedonija,

166.- KRKELIĆ Branislava MIODRAG, Totigrad, SO Titograd, SR Crna Gora, preveden u 24.klasu VTŠ,

167.- LOZINŠEK Štefana MIRKO, Ptuj, SO Ptuj, SR Slovenija,

168.- MARKOVIĆ Petra DRAGOLJUB, Vrba, SO Pljevlja, SR Crna Gora,

169.- MIJAILOVIĆ Dragomira ZORAN, Trstenik, SO Trstenik, SR Srbija,

170.- MILOŠEVIĆ Ilije RADIVOJE, Vlasina, SO Surdulica, SR Srbija, otpušten 1970. godine,

171.- PETROVIĆ Vidoja ŽIVORAD, Stupica, SO Loznica, SR Srbija,

172.- RAKIĆ Dušana LJUBO, Gornja Plica, SO Zvornik, SR BiH,

173.- REBERNJAK Karla DRAGUTIN, Torjanci, SO Beli Manastir, SR Hrvatska, otpušten 1969. godine,

174.- RONČEVIĆ Radovana ZORAN, Lebane, SO Lebane, SR Srbija,

175.- STOJISAVLJEVIĆ Luke MILE, Banatsko Karadjordjevo, SO Žitište, SR Srbija, otpušten 1971. godine,

176.- ŠVEC Franje FRANJO, Cirkvensko Brdo, SO Križevci, SR Hrvatska, otpušten 1970. godine,

177.- TADIĆ Mirka MILENKO, Gornji Prnjavorac, SO Ivanćgrad, SR Hrvatska,

178.- USORAC Đure DRAGOLJUB, Železnik, SO Čukarica, SR Srbija,

179.- VIDEC Ivana JOSIP, Cernik, SO Nova Gradiška, SR Hrvatska, otpušten 1969. godine,

180.- VUKMANOVIĆ Đure MILAN, Cazin, SO Cazin, SR BiH,

181.- ZLATEVSKI Ruse MILE, Kutlibek, SO Kumanovo, SR Makedonija,

182.- ŽUPANIĆ Franje MILAN, Borje, SO Ivanec, SR Hrvatska,


Navedeni pitomci primljeni su na školovanje u 23.klasu VTŠ Naredbom Načelnika PU DSNO broj 675 od 19. jula 1969. godine a Naredbom Uprave Vazduhoplovnotehničke podoficirske škole broj 422 od 5. septembra 1969. godine rasporedjeni su u 6.Odeljenje, 23.klase. Komandir 6.Odeljenja bio je potporučnik Zogović Miodrag.

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu