Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pitanja i odgovori

+2
Matori
cyber fulkrum
6 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Pitanja i odgovori Empty Pitanja i odgovori Sre Jan 31, 2007 7:44 pm

cyber fulkrum

cyber fulkrum
Admin

Ovde mozete postaviti sva pitanja iz oblasti RV i PVO,pokusacemo da nadjemo odgovore. farao

https://otpisani.niceboard.com

2Pitanja i odgovori Empty Re: Pitanja i odgovori Pon Feb 19, 2007 7:13 am

Matori



Da li neko zna Rolling Eyes neki izvor na Internetu (osim sajtova kao sto je i ovaj ) gde bi se mogla naci neka literatura i podaci iz JRV i PVO?

Tu mislim na Vojne i ostale Biblioteke, casopise (bivsi Krila Armije, Vazd. Glasnik i sl), Arhive, i tome slicno ili je sve jos pokriveno "vojnom tajnom"?

Pozdrav,
Matori

3Pitanja i odgovori Empty JRV Uto Apr 10, 2007 7:35 pm

Gost


Gost

Da li neko zna neki izvor na Internetu (osim sajtova kao sto je i ovaj ) gde bi se mogla naci neka literatura i podaci iz JRV i PVO?

Tu mislim na Vojne i ostale Biblioteke, casopise (bivsi Krila Armije, Vazd. Glasnik i sl), Arhive, i tome slicno ili je sve jos pokriveno "vojnom tajnom"?


Slabo bogami ja sam ti mnogo godina vrtio svasta nesto al niakkve literature ozbiljne samo ono sto su kojekakvi pisali i misle da znaju sve o JRV.

4Pitanja i odgovori Empty Re: Pitanja i odgovori Sre Apr 25, 2007 2:00 am

ZuluDelta

ZuluDelta

Matori imas nesto na YAW ali na prodaju , mislim vidio sam Glasnike RV
Pozdravljam te starino ZD

5Pitanja i odgovori Empty Dusan Dosen,major JNA Sub Okt 27, 2007 4:44 pm

vlajcco



Postovani,molio bih bilo koga ako ima fotografiju pok.Dusana Dosena,majora JNA,istaknutog borca NOR-a koji je 50.-70.-tih god.sluzbovao na Vojnom aerodromu u Skoplju.Njegovi podaci su:Dusan Dosen,major JNA,29.1.1915.-14.10,1997..Rodjen je u Pocitelju a umro u Beogradu.Njegova adresa kad je bio u penziji je bila:Treci bulevar 136-12,Novi Beograd.Sahranjen je na groblju Nova Bezanija.Pozdrav svima
Moja adresa je:Vladan Milojevic,Grada Sirena 16-2,34000 Kragujevac ili na e-mail: vlajcco@ptt.yu

6Pitanja i odgovori Empty Re: Pitanja i odgovori Pon Apr 13, 2009 10:57 pm

flanker



Ima li neko fotke nasih pilota i aviona na kojima su letjeli tokom prebuke za MiG-21 i MiG-29 u SSSR-u i mogao bi ih podjeliti samnom:)
Svetozar Jokanovic
flanker@cg.yu

7Pitanja i odgovori Empty Re: Pitanja i odgovori Čet Jun 04, 2009 12:21 am

muzaferija

muzaferija

Sto se tiče fotografije nemam ali porijeklo možeš nači na Slobodna Vojvodina forumu sve o porodici Dosen

http://www.vranjak.info/forum

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu