Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

PILOT ZVONKO HUZJAK LEGENDA OTIŠAO JE TIHO

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

ZuluDelta

ZuluDelta

Potpukovnik avijacije  u penziji Huzjak Stjepana Zvonko naš „Ciberfulkrum“ rođen 10.12.1947. u Letovaniću kod Siska 29.9.2017. napustio nas je iznenada preminuo i pridružio se  nebeskoj  vječnoj eskadrili.

Završio II.klasu VVG Mostar  nakon toga  XIX.klasu  VVA, vanredno završio  VII. klasu  KŠA RV i PVO.

Mjesta službe :VŠC Kraljevo, Skoplje,Priština,Tuzla i Beograd.

Umirovljen  u činu potpukovnika avijacije 31.12. 1993.
Pored  dužnosti pilota obavljao je niz poslova u puku,brigadi,bazi te KRV RV i PVO.

Nemiran duh tjerao ga na vječna istraživanja iz povijesti avijacije, bio je jedan i jedini najaktivniji  član svih postojećih foruma na ovim prostorima i šire,strastven sakupljač i poznavatelj avijacije,ljudi i događanja.

Ovaj njegov forum„otpisani“ neka bude treptavo svijetlo za sve one koji tragaju za saznanjem iz avijacije,ovdje će uvjek  za njih biti upaljeno  svijetlo  da mogu nakratko  sletiti ,a naš „Ciber  Deda“će ih  kao u onoj divnoj  priči  „Čuvar“ sretno dopratiti i ispričati  priču o davnim vremenima koja su uistinu  postojala,neki to već danas  nevjeruju,a sutra tek,možemo samo nagađati!

Bila mi je čast i privilegija poznavati te biti tvoj prijatelj i suradnik, već nam beskrajno nedostaješ ali nastavit ćemo tamo gore  i ispuniti  sve ono što smo naumili  raditi.

Posljednje zbogom Zvone moj ,mirno mi spavaj  prijatelju dragi nađi svoj mir tamo gore negdje

Moje duboko  poštovanje uvijek tvoj  ZD

Tvojoj familiji moja duboka sućut u ovom bolnom trenutku


PILOT  ZVONKO  HUZJAK LEGENDA OTIŠAO JE TIHO 22179811

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu