Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

SRETNA NOVA 2010 GODINA

Napiši novu temu  Odgovori na poruku

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1 SRETNA NOVA 2010 GODINA taj Čet Dec 31, 2009 10:34 pm

Dragi prijatelji
Svim ljudima dobre volje zelim u novoj 2010 godini mnogo srece i uspeha u radu.Zelim Vam da stvarate u miru i da vasi stvaralacki radovi ne nestanu u vihorima raznih nerazumnih ratova.Budite zivi i zdravi posveceni radu i porodici.
Nadam se da cete u narednoj godini naci toliko vremena da otrgnete od zaborava RV i PVO SFRJ koje polako pada u zaborav zahvaljujuci onim ljudima koji su doprineli da da ono nestane sa istorijske scene.

Neki mi prebacuju da sam Jugonostalgicar,mozda su u pravu ja sam voleo Jugoslaviju i volim je i sada jer su u toj zemlji svi bili isti,manje vise.Ziveli su od svog rada.Radi se o žalu za vremenom u kome je bilo puno vise ljudskog nego danas.Nadam se da ce ljudi na ovim prostorima to shvatiti nego da se mrze.Da sa neta nestanu oni koji takvu mrznju sire jer ne shvataju istinu da nas sviju jednog dana nece biti i ovim prostorima setace se netko drugi.

Ipak dolazi nova godina i sretno vam bilo.

Poslednji izmenio cyber fulkrum dana Sub Jan 02, 2010 4:48 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Pogledaj profil korisnika http://otpisani.niceboard.com

2 Re: SRETNA NOVA 2010 GODINA taj Pet Jan 01, 2010 7:38 pm

Takodjer iskoristio bih ovu priliku da svima čestitam Novu 2010 god i da je provedu u zdravlju i rahatluku sa svojim porodicama.

Pogledaj profil korisnika http://www.vranjak.info/forum

3 Re: SRETNA NOVA 2010 GODINA taj Pet Jan 01, 2010 8:42 pm

Pozdrav!

Druze Cyber-Fulcrum-e,
Pridruzujem se vasim zeljama...

Svima Sretna Nova 2010. Godina!!!

Veliki pozdrav!
NS

Pogledaj profil korisnika

4 jos nije kasno... taj Sub Jan 02, 2010 4:28 pm

Iako je vec pocela 2010-ta, jos nije kasno svima pozeleti sve najbolje, puno srece i zdravlja...

matori Very Happy

5 Re: SRETNA NOVA 2010 GODINA taj Ned Jan 03, 2010 2:32 am

Sretno u novoj 2010. svim članovima foruma
Veselo ZD

6 Re: SRETNA NOVA 2010 GODINA Danas u 5:24 pm

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Napiši novu temu  Odgovori na poruku

Dozvole ovog foruma:
Možte odgovarati na teme u ovom forumu