Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

SRETNA NOVA 2010 GODINA

5 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1SRETNA NOVA 2010 GODINA Empty SRETNA NOVA 2010 GODINA Čet Dec 31, 2009 10:34 pm

cyber fulkrum

cyber fulkrum
Admin

Dragi prijatelji
Svim ljudima dobre volje zelim u novoj 2010 godini mnogo srece i uspeha u radu.Zelim Vam da stvarate u miru i da vasi stvaralacki radovi ne nestanu u vihorima raznih nerazumnih ratova.Budite zivi i zdravi posveceni radu i porodici.
Nadam se da cete u narednoj godini naci toliko vremena da otrgnete od zaborava RV i PVO SFRJ koje polako pada u zaborav zahvaljujuci onim ljudima koji su doprineli da da ono nestane sa istorijske scene.

Neki mi prebacuju da sam Jugonostalgicar,mozda su u pravu ja sam voleo Jugoslaviju i volim je i sada jer su u toj zemlji svi bili isti,manje vise.Ziveli su od svog rada.Radi se o žalu za vremenom u kome je bilo puno vise ljudskog nego danas.Nadam se da ce ljudi na ovim prostorima to shvatiti nego da se mrze.Da sa neta nestanu oni koji takvu mrznju sire jer ne shvataju istinu da nas sviju jednog dana nece biti i ovim prostorima setace se netko drugi.

Ipak dolazi nova godina i sretno vam bilo.



Poslednji izmenio cyber fulkrum dana Sub Jan 02, 2010 4:48 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

https://otpisani.niceboard.com

2SRETNA NOVA 2010 GODINA Empty Re: SRETNA NOVA 2010 GODINA Pet Jan 01, 2010 7:38 pm

muzaferija

muzaferija

Takodjer iskoristio bih ovu priliku da svima čestitam Novu 2010 god i da je provedu u zdravlju i rahatluku sa svojim porodicama.

http://www.vranjak.info/forum

3SRETNA NOVA 2010 GODINA Empty Re: SRETNA NOVA 2010 GODINA Pet Jan 01, 2010 8:42 pm

Nocna straza

Nocna straza

Pozdrav!

Druze Cyber-Fulcrum-e,
Pridruzujem se vasim zeljama...

Svima Sretna Nova 2010. Godina!!!

Veliki pozdrav!
NS

4SRETNA NOVA 2010 GODINA Empty jos nije kasno... Sub Jan 02, 2010 4:28 pm

Matori



Iako je vec pocela 2010-ta, jos nije kasno svima pozeleti sve najbolje, puno srece i zdravlja...

matori Very Happy

5SRETNA NOVA 2010 GODINA Empty Re: SRETNA NOVA 2010 GODINA Ned Jan 03, 2010 2:32 am

ZuluDelta

ZuluDelta

Sretno u novoj 2010. svim članovima foruma
Veselo ZD

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu