Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Mala generalka foruma

+2
Matori
cyber fulkrum
6 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Mala generalka foruma Empty Mala generalka foruma Pet Avg 24, 2007 8:48 pm

cyber fulkrum

cyber fulkrum
Admin

Postovani prijatelji,

Kao sto sam i nekada tako i sada obilazim vazduhoplovne forume sto mi pricinjava zadovoljstvo.Srecem stare prijatelje i pronalazim nove.Na nekim forumima mi je ljepo,na nekim nelagodno a vala na nekim se osecam skoro nepozeljnim.No i to je dio zivota.Na jednom od foruma izbacuju neistomisljenike ili ih dovode do toga da sami napuste bilo kakvu debatu.

Ja sa ovim forumom nisam imao bas mnogo srece.Od njegovog stvaranja pa do danas ima relativno dosta clanova i malo postova.Istine radi moram reci i to da su teme iskljucivo vezane za RV i PVO SFRJ,sto ne znaci da se nije moglo pisati i o drugim temama jer je bilo dosta slobodnog prostora.Mozda je mladje ljude odbijalo i to sto sam dao naziv OTPISANI.

Mislim da mi to daje slobodu da brisem sve neaktivne clanove i da forum zatvorim za javnost.Bolje receno da gosti i neaktivni clanovi nece moci citati ono sta se napise na ovom forumu.Iako je bogat temama ali ne i sadrzajem dozvoljavam si tu slobodu.

Oni koji ze da ostanu na forumu molim ovde da se izjasne u narednim danima.

https://otpisani.niceboard.com

2Mala generalka foruma Empty Re: Mala generalka foruma Sub Avg 25, 2007 5:56 am

Matori



Saglasan CF, samo nemoj uzimati neki jako ostar kriterij, ima ljudi koji ne mogu stalno postovati (ja na primer)... dodju periodi kada se nema vremena ili slicno...

3Mala generalka foruma Empty Re: Mala generalka foruma Čet Avg 30, 2007 7:07 pm

cyber fulkrum

cyber fulkrum
Admin

Od danas forum je otvoren samo za clanove. farao

https://otpisani.niceboard.com

4Mala generalka foruma Empty Re: Mala generalka foruma Sub Maj 16, 2009 1:53 am

ZuluDelta

ZuluDelta

Oštro šefe, Matorog treba prvog isprašiti, uz toliko iskustva, a di sve nije bija, sklon sam povirovati da je bija s ovima na misecu, dobro se sićan sjene u caklu kacige jednog astronauta za koga se još nije saznalo da je bija s njima gori.

Evo primjer ti je ova cura s krilima iz 69. bila u kamenu na misecu, kipić star 200 000 godina..........Matori nick nije bez veze vidin ja No Shocked Shocked Shocked Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

5Mala generalka foruma Empty Re: Mala generalka foruma Sub Maj 16, 2009 2:52 pm

robijas


Admin

Super Deda,

Nemoj da me brises! Moram da se slozim s tobom, na mnogim forumima situacija postaje losa. Na zalost, ABG kvalitet je isto tako pao, puno trolova, politiziranja.

Nego Deda, sta ti mislis da mi pravimo stranicu za Otpisane? Pa tamo onda objavljuj price i clanke i postavljaj slike. A forum neka bude forum.

U medjuvremenu, ne brisi me molim te. Smile

6Mala generalka foruma Empty Re: Mala generalka foruma Ned Maj 17, 2009 12:39 am

Matori



E moj ZD,

Vidit ces ti kad JA oden u penzijun, pa ne buden ima' sta radit' do pisat' po Internetu i ribu lovit... bounce bounce bounce ma jedino me stra' nece to bit tako skoro... Rolling Eyes Rolling Eyes

7Mala generalka foruma Empty Re: Mala generalka foruma Pon Maj 18, 2009 12:46 am

ZuluDelta

ZuluDelta

Da mi je to doživit Very Happy biće tu materijala study ......ajde brate mili, e kad bi ti zna kako je lipo u penziji, sidiš riba lipo se vata sama i kad se štufaš lipo kući i miriši brujet...........

Veselo stari moj ZD

8Mala generalka foruma Empty Re: Mala generalka foruma Čet Okt 20, 2011 12:41 am

ljubasav

ljubasav

Форум ћемо реафирмисати.

Има пуно доконих пензионера, који могу унуке да привуку на форум, да им покажу како је некад било и чиме се деде поносе.

9Mala generalka foruma Empty Re: Mala generalka foruma Sub Feb 11, 2012 1:41 am

ZuluDelta

ZuluDelta

Ajmo Ljubo, dobo ti nama došao Very Happy uzmi prostora ne srami se , sve pratimo ko Udba affraid

Pozdrav tebi ZD

10Mala generalka foruma Empty Pozdrav Pon Mar 24, 2014 4:10 pm

Boris p



Molim bez preterano oštrih kriterijuma.

Hvala unapred, Boris.

http://vrhunskinozevi.blogspot.com/    http://www.ipas.rs/

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu