Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

propali pilot

3 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1propali pilot Empty propali pilot Pet Avg 31, 2007 12:46 am

propali pilot

propali pilot

pozdrav svim clanovima i svim ljubiteljima vazduholovstva, dobre rakijice i svih oblika rostilja... a vidim ima vas i sa drugih foruma Very Happy

ineresovanje - sve o rv
neinteresovanje - sve vrste nacionalizma i ostale gluposti koje idu uz to na pojedinim forumima

2propali pilot Empty Re: propali pilot Pet Avg 31, 2007 1:25 am

cyber fulkrum

cyber fulkrum
Admin

Dobro doso na ovaj forum,

Ovde ima drustva sa svih vazduhoplovnih foruma.Ime foruma sasvim dovoljno govori koja nam je tema.Doista svaki pocetak je tezak.

PS

Dali tvoj nik govori sam za sebe.

Kad i gde pripremas rostilj,da se najavimo.Juce drustvo sa ABG,My Cytu bili kod mene na rostilju.Doista bilo je i disidenata. Very Happy

farao

https://otpisani.niceboard.com

3propali pilot Empty Re: propali pilot Ned Sep 02, 2007 6:21 pm

propali pilot

propali pilot

'85 se prijavim za mornaricku vojnu skolu, prodjem preglede u Lori, ali ne odem da se javim na pocetak skolovanja, jer skapiram da nisam za disciplinu kakva je tamo vladala. a posle mi je bilo krivo sto nisam upisao Rajlovac, ne bi mi smetala disciplina. tako da sam mozda upropastio dobrog pilota Very Happy

a za rostilj? nije problem, ali pod uslovom da poneses dobru rakiju, a cujem da imas najbolju u kraju Very Happy

4propali pilot Empty Re: propali pilot Ned Sep 16, 2007 12:48 am

Marin (Kemija)



propali pilot ::'85 se prijavim za mornaricku vojnu skolu, prodjem preglede u Lori, ali ne odem da se javim na pocetak skolovanja, jer skapiram da nisam za disciplinu kakva je tamo vladala. a posle mi je bilo krivo sto nisam upisao Rajlovac, ne bi mi smetala disciplina. tako da sam mozda upropastio dobrog pilota Very Happy

a za rostilj? nije problem, ali pod uslovom da poneses dobru rakiju, a cujem da imas najbolju u kraju Very Happy

Ja znam peći dobro Very Happy

5propali pilot Empty Re: propali pilot Pon Sep 17, 2007 11:31 pm

propali pilot

propali pilot

peci dobro, rakiju ili rostilj?

6propali pilot Empty Re: propali pilot Ned Nov 18, 2007 3:28 am

Marin (Kemija)



propali pilot ::peci dobro, rakiju ili rostilj?

Roštilj, dida je bia stručnjak za rakiju!

7propali pilot Empty Re: propali pilot Sre Jan 30, 2008 5:56 pm

propali pilot

propali pilot

Marin (Kemija) ::
propali pilot ::peci dobro, rakiju ili rostilj?

Roštilj, dida je bia stručnjak za rakiju!

onda ti poteraj dedinu radzu a moze i vince Very Happy (ne sumnjam da ga ima dobrog)
a ti ces biti majstor za morski deo rostilja Very Happy jos da zaduzimo i matorog fulcruma ... Very Happy

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu