Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

propali pilot

Napiši novu temu  Odgovori na poruku

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1 propali pilot taj Pet Avg 31, 2007 12:46 am

pozdrav svim clanovima i svim ljubiteljima vazduholovstva, dobre rakijice i svih oblika rostilja... a vidim ima vas i sa drugih foruma Very Happy

ineresovanje - sve o rv
neinteresovanje - sve vrste nacionalizma i ostale gluposti koje idu uz to na pojedinim forumima

Pogledaj profil korisnika

2 Re: propali pilot taj Pet Avg 31, 2007 1:25 am

Dobro doso na ovaj forum,

Ovde ima drustva sa svih vazduhoplovnih foruma.Ime foruma sasvim dovoljno govori koja nam je tema.Doista svaki pocetak je tezak.

PS

Dali tvoj nik govori sam za sebe.

Kad i gde pripremas rostilj,da se najavimo.Juce drustvo sa ABG,My Cytu bili kod mene na rostilju.Doista bilo je i disidenata. Very Happy

farao

Pogledaj profil korisnika http://otpisani.niceboard.com

3 Re: propali pilot taj Ned Sep 02, 2007 6:21 pm

'85 se prijavim za mornaricku vojnu skolu, prodjem preglede u Lori, ali ne odem da se javim na pocetak skolovanja, jer skapiram da nisam za disciplinu kakva je tamo vladala. a posle mi je bilo krivo sto nisam upisao Rajlovac, ne bi mi smetala disciplina. tako da sam mozda upropastio dobrog pilota Very Happy

a za rostilj? nije problem, ali pod uslovom da poneses dobru rakiju, a cujem da imas najbolju u kraju Very Happy

4 Re: propali pilot taj Ned Sep 16, 2007 12:48 am

propali pilot ::'85 se prijavim za mornaricku vojnu skolu, prodjem preglede u Lori, ali ne odem da se javim na pocetak skolovanja, jer skapiram da nisam za disciplinu kakva je tamo vladala. a posle mi je bilo krivo sto nisam upisao Rajlovac, ne bi mi smetala disciplina. tako da sam mozda upropastio dobrog pilota Very Happy

a za rostilj? nije problem, ali pod uslovom da poneses dobru rakiju, a cujem da imas najbolju u kraju Very Happy

Ja znam peći dobro Very Happy

5 Re: propali pilot taj Pon Sep 17, 2007 11:31 pm

peci dobro, rakiju ili rostilj?

6 Re: propali pilot taj Ned Nov 18, 2007 3:28 am

propali pilot ::peci dobro, rakiju ili rostilj?

Roštilj, dida je bia stručnjak za rakiju!

7 Re: propali pilot taj Sre Jan 30, 2008 5:56 pm

Marin (Kemija) ::
propali pilot ::peci dobro, rakiju ili rostilj?

Roštilj, dida je bia stručnjak za rakiju!

onda ti poteraj dedinu radzu a moze i vince Very Happy (ne sumnjam da ga ima dobrog)
a ti ces biti majstor za morski deo rostilja Very Happy jos da zaduzimo i matorog fulcruma ... Very Happy

8 Re: propali pilot Danas u 3:18 am

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Napiši novu temu  Odgovori na poruku

Dozvole ovog foruma:
Možte odgovarati na teme u ovom forumu