Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

31.klasa VVA

3 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

131.klasa VVA Empty 31.klasa VVA Čet Dec 22, 2011 10:22 pm

COLE-NO

COLE-NO

postovani prijatelji:-)

Evo na YouTube jos podataka o nasoj klasi, koju je fenomenalno obradio nas klasic Sandor Idei. sa ovim YouTube filmovima u 4 dijela opisana je kompletna klasa
cheers

https://www.youtube.com/watch?v=fx3Icc-GuoI

s pozdravom lol!

231.klasa VVA Empty Re: 31.klasa VVA Sub Dec 24, 2011 10:51 pm

cyber fulkrum

cyber fulkrum
Admin

Vrlo interesantno i dobro urađeno.Ali bi bilo krajnje vreme da se svi okupite i budete više aktivni,doista ima vremena,mladi ste,ali sto je sigurno je sigurno da trebaju ostavi i video i pisano tragovi iza Vas.Jer ono sto nije zapisano na bilo koji način nije ni postojalo.
Sretno Vam bilo.

https://otpisani.niceboard.com

331.klasa VVA Empty Postovanje Zvonko-ljudino:-) Sub Jun 29, 2013 8:41 pm

COLE-NO

COLE-NO

Tako je, mladi smo, imamo dosta vremena al al znas kako s ekaze: penzioneri imaju NAJMANJE VREMENA!
Ljetos (31.sept. 2012.god) kad smo u BG slavili 30 godina od zavrsetka VVA, Okupilo se i te kako mnogo klasica , sama organizacija i sama proslava je bila prvoklasna!!!! Svak cast organizacionom odboru -na celu s a Vlatko Stefanovicem!
Sreli se klasici i iz gimnazije i iz VVA, i pojedini predavaci, i mozete samo zamisliti kad se sretnu klasici nakon 30 godina!!!!!
Ocekujes djecacka i momacka lica a sretnes ljudine u zrelim godinama al osmjeh i sjaj u ocima je onaj isti kao u Gimnaziji u Mostaru ili VVA u Zadru, Puli, Mostaru ili Titogradu ( sada Podgorici) .
Jedina crna sjenka ili zalosna strana ove proslave je :
-Mnogi klasici su se odrekli puno toga i organizovali dolazak iz raznih zemalja : Zvonko iz Australije, Puska iz Novog Zelanda , Filip iz Kanade, Nidi iz Njemacke, ja iz Norveske a pojednici  (ili opravdano ili neopravdano ) iz Srbije ili bivse Juge-nisu dosli!
Razumijem kolege i klasice iz Hrvatske - al klasici iz Srbije- par njih iz SAMOG BEOGRADA-nisu dosli!!!!
Ali,,,,,,,,, sve u svemu- skup je ostao u super sjecanju- mnoge su suze potekle, prisjetili se dragih trenutaka i vece je fenomenalno proteklo-al prebrzo!!!!!
Svi prisutni klasici su dobili i duplu monografiju klase i CD :-)  SD je isti onaj kao sa You Tube:

https://www.youtube.com/watch?v=W-k0Cs5ni1w&feature=BFa&list=UU4lhQu4OhlLkli7yxA3NKiA

Srdacan pozdrav od slavne 31.kl VVA i men Cole-ta

431.klasa VVA Empty Re: 31.klasa VVA Sre Jul 24, 2013 4:06 am

gangolino



No dobro, nikad nisam bio na VVA ali sam bio 14. klasa VG "Marsal Tito", gledam neke svoje stare fotke pa rekoh ajde da proguglam malo, i naletim na ovo, bas mi je drago da sam vas nakon toliko godina opet vidio, dobar je video.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Similar topics

-

» file
» 31.klasa VVA

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu