Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

OTIŠAO JE NAŠ BRKA

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1OTIŠAO JE NAŠ BRKA Empty OTIŠAO JE NAŠ BRKA Ned Nov 25, 2012 11:45 pm

ZuluDelta

ZuluDelta

Ukratko, pukovnik Brković završio je 2. klasu PPŠ, zadnja funkcija , komandant 105 puka

Dobri moj BRKA, ostat ćeš u sjećanjima svih onih koji su te poznavali, kao što Lala reče, dao si krila toj djeci kojima su klecala koljena kad bi saznali da ce Brka biti u zadnjoj kabini, pamtim jednog mog prijatelja kojem si darovao krila:

Na letu s Galebom on jadnik sav u tremi izvodi zadane elemente, dolazi slijetanje, a Brka će meni , priča on, pazi Sokole samo da stavim očale, tek tad sam se prepao..........ima toga puno, ali nije prigoda za to.

Dobri moj SOKOLE upoznao sam te u aeroklubu, hvala ti na svemu što si učinio za klub, posebno za sekciju u kojoj sam bio, hvala ti na puno naših susreta, bila mi je posebna čast što sam te poznavao.

Prenosim tugu mnogih koje sam obavjestio o tvom vječnom odlasku u plave visine jer oduvijek tamo pripadaš , s tugom u duši opraštamo se od tebe s riječima , ostaješ zauvjek u našim srcima.

Tvojoj poštovanoj supruzi iskrena sućut

Posljednje zbogom iz tvoga Zadra iskreno tvoj ZD

2OTIŠAO JE NAŠ BRKA Empty Re: OTIŠAO JE NAŠ BRKA Pon Nov 26, 2012 12:23 am

ZuluDelta

ZuluDelta

Kratko iz monografije 2.klase PPŠ

OTIŠAO JE NAŠ BRKA 2ccm981

LEGENDARNI BRKA u kabini Galeba

OTIŠAO JE NAŠ BRKA 2agp5jm

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Similar topics

-

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu