Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pozdrav

2 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Pozdrav Empty Pozdrav Uto Jan 14, 2014 10:25 pm

Iskic



Pozdravljam uglavnom starije kolege iz VOJINa. Drago mi je da se jedna ovakva tema otvorila gde bi mogli da razmenjujemo neka iskustva i uspomene koja mogu biti vazna u buducnosti. Vidim da ljudi koji se ovde pojabljuju imaju dosta znanja ali mi je zao sto se ne pretstavljaju svojim punim imenom i prezimenom kako bi znali ko je ko. Ne vidim razlog da se ovde krijemo iza nadimaka, ovde ne iznosimo nikakve tajne. Uostalom, danas se vise nema ni sta sakriti. Ja cu se potruditi da u narednom periodu izbacim neke interesantne slike iz svoje kolekcije.

2Pozdrav Empty Re: Pozdrav Sre Jan 15, 2014 1:14 am

S654



Iskic ::Pozdravljam uglavnom starije kolege iz VOJINa. Drago mi je da se jedna ovakva tema otvorila gde bi mogli da razmenjujemo neka iskustva i uspomene koja mogu biti vazna u buducnosti. Vidim da ljudi koji se ovde pojabljuju imaju dosta znanja ali mi je zao sto se ne pretstavljaju svojim punim imenom i prezimenom kako bi znali ko je ko. Ne vidim razlog da se ovde krijemo iza nadimaka, ovde ne iznosimo nikakve tajne. Uostalom, danas se vise nema ni sta sakriti. Ja cu se potruditi da u narednom periodu izbacim neke interesantne slike iz svoje kolekcije.

Hvala na pozdravima kolega Iskiću drago mi je da si se uključio u rad foruma, a za nadimke ili tajna imena ne sekiraj se to je na neki način imiđ jer u većini slučajevima može se ponešto otkriti iz tih imena. Možeš poslati privatnu poruku i saznaćeš ko je ko. Pozdrav.

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Similar topics

-

» Pozdrav
» Pozdrav
» Pozdrav
» Pozdrav!!!
» Virtualno druzenje

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu