Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

In Memoriam IVANOVSKI Petra MIHAJLO

2 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1In Memoriam  IVANOVSKI Petra MIHAJLO Empty In Memoriam IVANOVSKI Petra MIHAJLO Pon Apr 13, 2015 11:09 pm

ZuluDelta

ZuluDelta

U  Skoplju  je  preminuo  Ivanovski  Mihajlo-Mix aktivni  pilot major  ratnog  zrakoplovstva  Makedonije.
Rođen  18.5.1965.  završio je  17.klasu VVG,zatim 36. klasu  VVA  1987. godine,  bio  raspoređen u 240lbae u  Zadru iza toga  letio  je  u  141lbae  Petrovac Skoplje.

Bila mi je privilegija i  čast imati  prijatelja koji je veliki  čovjek  imao je sve vrline  kojima težimo u životu,uvijek raspoložen  i  vedar,  a sad   nakon njegova  odlaska, velika  tuga i praznina, nebo  odnosi  dobre, valjda tako mora  biti.

Kao pilot imao je naziv  „Red Baron“  u  zrakoplovstvu  Makedonije,  bio je  vrstan  maketar,  po  njegovoj  ideji  maskirani  su  avioni, naročito  se  ističe  An-2  na  kojem   je posebno volio  letjeti.

S  tugom u duši opraštam se od tebe dobri moj  Mix , ostaješ uvijek u našim srcima

Mirno spavaj  i  počivaj  u  miru dragi prijatelju do našeg susreta tamo gore

Posljednje zbogom uvijek  tvoj  ZD

Tvojoj  Jasmini  Niki  i  Petru  moja  duboka sućut

In Memoriam  IVANOVSKI Petra MIHAJLO 6j3kuf

In Memoriam  IVANOVSKI Petra MIHAJLO 1zcjo7s

2In Memoriam  IVANOVSKI Petra MIHAJLO Empty Re: In Memoriam IVANOVSKI Petra MIHAJLO Pon Apr 13, 2015 11:21 pm

cyber fulkrum

cyber fulkrum
Admin

In Memoriam  IVANOVSKI Petra MIHAJLO 13382_10205364198017763_1884077203373548730_n

Plavo i mirno nebo!!!

https://otpisani.niceboard.com

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Similar topics

-

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu