Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Proslava 40. godisnjice, monografija klase

3 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

lala

lala

Pozdrav XX klasi VVA, ja sam Lala Radivoj Živanov, pripadam ovoj jubilarnoj klasi koja sledeće godine navršava 40 godina od završetka školovanja. Naša klasa je po mnogo čemo jubilarna: prvi smo počeli obuku na domaćem mlaznom avionu GALEB. Ovaj avion je svojim odlikama zaslužio da mu se ime piše velikim slovima. Takođe mi smo i zadnja klasa koja je školovanje završila na američkim avionima TV-2, F-84G i F-86E. Ovom prilikom apelujem na drugove klasiće, posebno one iz Beograda, a tu ih je po najviše, da pokušamo da se bar još jednom okupimo i svečano obeležimo našu četrdesetu godišnjicu, da se vidimo i prisetimo lepih trenutaka od dolaska u Mostar i Zemunik do dana današnjih. Takođe pokrećem inicijativu da napišemo monografiju naše klase, te molim sve one koji imaju bilo kakvih podataka (uključujući i sećanje) i fotografija, a i oni koji se osećaju sposobnim i voljnim, da tome damo hronološki i istorijski red i umetnički oblik, da se predstavimo javnosti, da se zna da smo postojali i radili u RV i PVO, te da smo i doprineli njegovom razvoju.
Pozdrav svima Lala.

cyber fulkrum

cyber fulkrum
Admin

Lalo,

Kako vidim treba uputiti jos jedan veliki poziv svim znanim i neznanim prijateljima da probude tvoju klasu iz obamrlosti i sna u koji su se uvukli. Tebe bi licno zamolio da na ovim stranicama pocnes objavljivati sva svoja saznanja i klasi.Na kraju ti si od nas svih najobavesteniji.

Cinjenica je da o onima o kojima nije nista zapisano,pa makar to bilo i na internetu kao da nisu ni postojalo.

Molim te.

https://otpisani.niceboard.com

lala

lala

SVIM MOJIM KLASIĆIMA IZ XX NAJ JUBILARNIJE KLASE ČESTITAM ČETRDESETU GODIŠNJICU OD ZAVRŠETKA VVVA RV I PVO, ŽIVELI!

cyber fulkrum

cyber fulkrum
Admin

Pridruzujem se cestitkama mladjoj klasi.Zivi bili veliki porasli.

https://otpisani.niceboard.com

ZuluDelta

ZuluDelta

Pridruzujem se cestitkama ima li sanse da se vidi monografija pozdrav ZD

lala

lala

Nazalost prijatelju od Četrdesete godišnjice moje Dvadesete klase nije ništa bilo nismo se okupili nismo ni Monografiju klase uradili, ljudi se razmetli na sve strane i nemogu se sakupiti.
Pozdrav za tebe i puno hvala što si se zainteresovao, Lala.

ZuluDelta

ZuluDelta

Lala , zasto nebi stavio imena svih iz klase kao sto sam objavio 3.kl. PPŠ.
Mozda neki biseri s letenja, dogodovstine ne sumnjam bilo ih je napretek, nezaobilazno udese itd. to bi bila MONOGRAFIJA u malom izdanju bez pare troskova, a nama zaljubljenicima prava poslastica, naostri prste pa polako, moze i u nastavcima po prisjecanju, vidim imas crtu za pisanje i price su ti vise nego interesantne.
Moje postovanje ZD

8Proslava 40. godisnjice, monografija klase Empty BIĆE PROSLAVE Pon Nov 10, 2008 4:01 pm

lala

lala

Danas sam upravo saznao izgleda da će moja klasa ipak proslaviti 40. godišnjicu, nezvanično 20.12.2008. godine.
Proslava 40. godisnjice, monografija klase Iiiklasapvvaed4
Proslava 40. godisnjice, monografija klase W2692

9Proslava 40. godisnjice, monografija klase Empty Biće proslave! Sub Dec 13, 2008 9:20 pm

lala

lala

Proslava 40.te godišnice zavšetka VVA Dvadeste klase održaće se 20.12.2008. godine u domu avijacije u Zemunu sa početkom u 18.00 časova.
Pozdrav klasići i da se sakupimo u što većem broju.
Lala.
Proslava 40. godisnjice, monografija klase Koricapozbg6.th

Proslava 40. godisnjice, monografija klase Unutrasnjapozco0.th

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Similar topics

-

» Monografija XVIII klase

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu