Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

XL KLASA VVA

2 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1XL KLASA VVA Empty XL KLASA VVA Ned Maj 19, 2013 1:51 am

ZuluDelta

ZuluDelta

UKAZ boj 1/37 –SVL br. 19. 09 09.1991. str.640
PREDSEDNIŠTVA SOCIJALISTIČKE FEDERATIVNE .REPUBLIKE JUGOSLAVIJE
OD 20. JULA 1991. GODINE

Ovo je predzanja klasa VVA bilo ih je svih 58..................nastavite redom

Titov pitomac bio je Bandić Predrag

2XL KLASA VVA Empty Titov pitomac Sre Mar 18, 2015 2:08 pm

dino_vm



Zbog istine i ljudi na ovom sajtu moram reagovati i reci da je Titov pitomac u 40. klasi bio je Slovenac, Ljubo Znidaric, ali je zbog ukupne politicke situacije doslovce "nastimano" (kroz Bandicevo ponistavanje ispita sa 1. godine VVA, a nakon zavrsenog nastavnog procesa i provedenih svih ispita) da prvi pitomac bude Bandic. Sve je odradjeno tiho i proslo neprimjetno zato sto vecine Hrvata i Slovenaca nakon zavrsteka skolske godine i onog cekanja dana promocije vec nije bilo, dok smo mi ostali pitomci 40. klase od toga pravili viceve.
Pozdrav

3XL KLASA VVA Empty Re: XL KLASA VVA Pet Apr 03, 2015 12:23 am

ZuluDelta

ZuluDelta

dino_vm ::Zbog istine i ljudi na ovom sajtu moram reagovati i reci da je Titov pitomac u 40. klasi bio je Slovenac, Ljubo Znidaric, ali je zbog ukupne politicke situacije doslovce "nastimano" (kroz Bandicevo ponistavanje ispita sa 1. godine VVA, a nakon zavrsenog nastavnog procesa i provedenih svih ispita) da prvi pitomac bude Bandic. Sve je odradjeno tiho i proslo neprimjetno zato sto vecine Hrvata i Slovenaca nakon zavrsteka skolske godine i onog cekanja dana promocije vec nije bilo, dok smo mi ostali pitomci 40. klase od toga pravili viceve.
Pozdrav

Idemo ovako radi istine, prvo  lijep pozdrav i dobrodošao, jako mi je  drago  da  si se javio i  ovdje si mjerodavniji  od svih nas,  postavio sam tvoju klasu pregledaj  i  molio bih te  za ispravku  , klasa je prepisana iz  SVL  br. 19. 09 09.1991. str.640, ovdje  nismo  po ničijem nalogu da bi  nedajbože  frizirali  i krivo usmjeravali povijest, ne  tu  smo  iz  ljubavi  prema  nekadašnjem  zrakoplovstvu.

Svako  od nas  koji  stavimo pod  nikom  naravno, ali  imamo  iza toga  svoje  ime i prezime  koje  nije nikakva tajna, ako  želiš  javi mi se na  pm tu sam ti  dostupan  za  sva pitanja  bilo koje vrste  da ovdje  ostanu samo  fakti  koji su  važni  za  forum.

Dali  griješimo, zasigurno  da,  što se tiče  Titovog pitomca  sam si  započeo  diskusiju  koju  bi  u  cjelosti  htio  čuti, zbog istine  naravno, kod sebe imam zabilježeno  ovo:

40. klasa VVA – Titovi pitomci :
 : poručnik: Bandić Predrag
 : poručnik (OVS ili hel.)

Reci  mi dali  je  igdje službeno  zaveden Ljubo  Žnidarić i  kako se  to  moglo dogoditi,  gdje ste  imali promociju?

Poštovanje  ZD

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Similar topics

-

» 31.klasa VVA
» 31.klasa VVA

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu