Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

VI klasa ŠAOA 1949.-1952. Pančevo-Mostar

+7
Spiridon
djerman
dalmatinac
tanja
cyber fulkrum
ZuluDelta
TNT024
11 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Ići dole  Poruka [Strana 3 od 3]

Korica

Korica

Drago mi je da je tako. Pozdrav.

vladam

vladam

Hvala Vam jos jednom.

Korica ::Drago mi je da je tako. Pozdrav.




Evo jos jedne fotografije.
Prvi sa leve strane je Azer Hadziomerovic, moj otac Momcilo Marinkovic je do njega, ostale ne poznajem:


VI klasa ŠAOA 1949.-1952. Pančevo-Mostar - Page 3 DC3_zps3063bda4



Poslednji put izmenio vladam dana Pet Okt 07, 2016 11:25 am, izmenio ukupno 2 puta

http://www.pbase.com/vmarinkovic

Korica

Korica

Sa ženske strane, manje - tj nimalo stručne za samo letenje, moram da primetim da su bili pravi šmekeri, još u ovim odelima, uključujući čoveka sa naočarima u sredini. Kao iz starih filmova, lepa fotografija.

54VI klasa ŠAOA 1949.-1952. Pančevo-Mostar - Page 3 Empty Zmavc Ivan Sub Mar 04, 2017 6:27 pm

Zmavc



Zmavc Ivan (1930-2015) je moj pokojni deda po ocu, nakon mostara se prebacio u batajnicu gde je bio komandir eskadrile i vozio mig 21. Posle toga je bio civilni pilot 1970-1990 i otisao je u starosnu penziju. Pozdrav.

55VI klasa ŠAOA 1949.-1952. Pančevo-Mostar - Page 3 Empty Skup klasića Sub Okt 21, 2017 5:01 pm

Korica

Korica

Poštovani posetioci foruma,

ovim putem, koristim priliku da prosledim sledeće obaveštenje potomcima, prijateljima i poznanicima pripadnika VI klase:

Dana 2. novembra 2017. godine, u 12,00 časova, u restoranu Stara kapetanijia u Zemunu, okupiće se preostali pripadnici VI klase. Ako nekog poznajete - prenesite informaciju.

Nažalost, neće ih biti mnogo, ali dovoljno - da se sa ljubavlju i poštovanjem prisete svojih drugova iz klase i podsete svojih školskih dana, mladosti i jednog drugog vremena.

Srdačan pozdrav,

Vesna

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Similar topics

-

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu